Prof. nadzw. dr hab. Ewa Kucharska spec. reumatolog

"Ludzie Diecezji" - Przewodnik Katolicki

26/01 2012

Dr Ewa Kucharska - uznana za najlepszego medyka, zwyciężczyni plebiscytu na lekarza i przychodnię roku, wybrana z grona 15 tys. lekarzy. W konkursie oddano 51 tys. głosów, zdecydowana większość przypadła właśnie dr Kucharskiej

Lekarka jest specjalistą reumatologiem, ale ma wszechstronną wiedzę medyczną, z której korzystają kliniki w Polsce, Brazylii i Włoszech. Nazywana przez pacjentów „lekarzem z klasą". Dodatkowo przychodnią roku wybrano Centrum Medyczne „Vadimed", któremu szefuje. Wyróżnienie wręczył 14 stycznia przewodniczący Kapituły i Okręgowej Izby Lekarskiej dr hab. Andrzej Matyja. W podziękowaniu laureatka stwierdziła, parafrazując Jonatana Swifta, że „najlepszymi lekarzami na świecie są: doktor dieta, doktor spokój, doktor dobry humor, a nade wszystko doktor ciężka praca. Tak właśnie staramy się pracować z lekarzami i pielęgniarkami naszego Centrum". Dr Kucharska swoją radą i pomocą medyczną służy wielu diecezjom i zgromadzeniom zakonnym w Polsce.

Ludzie diecezji
Źródło: Przewodnik Katolicki, 22 stycznia 2012
KONTAKT
Specjalistyczny Gabinet Reumatologiczno-Internistyczny

ul. Na Grządkach 14
30-421 KrakówCopyright © 2019 Prof. nadzw. dr hab. Ewa Kucharska - Oficjalna strona internetowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.