Serdecznie witam na mojej stronie internetowej. Znajdą tu Państwo informacje na temat mojej osoby a także misji jaką jest zawód lekarza oraz wymiaru społecznego tego zawodu.

Strona główna

Dr Ewa Kucharska - uznana za najlepszego medyka, zwyciężczyni plebiscytu na lekarza i przychodnię roku, wybrana z grona 15 tys. lekarzy. W konkursie oddano 51 tys. głosów, zdecydowana większość przypadła właśnie dr Kucharskiej

Lekarka jest specjalistą reumatologiem, ale ma wszechstronną wiedzę medyczną, z której korzystają kliniki w Polsce, Brazylii i Włoszech. Nazywana przez pacjentów „lekarzem z klasą".  Dodatkowo przychodnią roku wybrano Centrum Medyczne „Vadimed", któremu szefuje. Wyróżnienie wręczył 14 stycznia przewodniczący Kapituły i Okręgowej Izby Lekarskiej dr hab. Andrzej Matyja. W podziękowaniu laureatka stwierdziła, parafrazując Jonatana Swifta, że „najlepszymi lekarzami na świecie są: doktor dieta, doktor spokój, doktor dobry humor, a nade wszystko doktor ciężka praca. Tak właśnie staramy się pracować z lekarzami i pielęgniarkami naszego Centrum". Dr Kucharska swoją radą i pomocą medyczną służy wielu diecezjom i zgromadzeniom zakonnym w Polsce.

Źródło: Przewodnik Katolicki, 22 stycznia 2012

Publikacje

publamala

publamala

publbmala

publamala

publamala

publamala

publamala

Artykuły naukowe

  • Pomoc medyczna jako wyraz miłości bliźniego w nauczaniu św. Annibale Maria Di Francia
  • Marginalizacja osób starszych z chorobami układu kostno-stawowego

 

 

 

Materiały z konferencji

  • Ostreoporoza
  • Inne

Kontakt

Specjalistyczny Gabinet Reumatologiczno-Internistyczny

 

ul. Na Grządkach 14

30-421 Kraków

12 267 02 32