Ułatwienia dostępu

Serdecznie witam na mojej stronie internetowej. Znajdą tu Państwo informacje na temat mojej osoby a także misji jaką jest zawód lekarza oraz wymiaru społecznego tego zawodu.

Strona główna

W Centrum Kultury Japońskiej w Krakowie 18 stycznia dr Ewa Kucharska otrzymała - już po raz trzeci - zaszczytny tytuł „Lekarz Roku 2013”. W konkursie oddano 45 tys. głosów, z których miażdżąca większość przypadła właśnie dr Kucharskiej. Nazywana przez pacjentów „lekarzem z klasą” jest specjalistą reumatologiem, ale ma wszechstronną wiedzę medyczną, z której korzystają kliniki w Polsce, Brazylii, Izraelu i Włoszech

Jej działalnością zainteresował się nawet Watykan. Wyniki plebiscytu są obiektywnym docenieniem pracy lekarza. To pacjenci mogą o leczeniu najwięcej powiedzieć, gdyż pozytywnych skutków kompetencji, uczciwości i dobroci danego lekarza doświadczają bezpośrednio. Ponadto Centrum Medyczne „Vadimed”, któremu dr Ewa Kucharska szefuje, zostało superprzychodnią! Odbierając wyróżnienie i dziękując Kapitule, dr Kucharska podkreśliła:
- Dziękuję pacjentom za zauważenie mojej działalności medycznej i wyrażenie jej w konkretnym głosowaniu. To właśnie wy, pacjenci, jesteście moją radością. Dziękuję wszystkim, którzy mnie i mojej firmie dobrze życzą. Pragnę podziękować tym, którzy swoją pracą współtworzą Centrum Medyczne „Vadimed” i sprawiają, że po raz czwarty wyróżnione jest jako najlepsze w Małopolsce. Wśród wielu osób pozwolę sobie wymienić mego męża, inż. Zdzisława Kucharskiego, panią Dorotę Nastałek-Sadzik, specjalistę chorób wewnętrznych, i panią Beatę Korcz, naczelną pielęgniarkę.
Galę uświetniła śpiewem Olga Bończyk.

Źródło: Przewodnik Katolicki, 2 lutego 2014

Publikacje

publamala

publamala

publbmala

publamala

publamala

publamala

publamala

Artykuły naukowe

  • Pomoc medyczna jako wyraz miłości bliźniego w nauczaniu św. Annibale Maria Di Francia
  • Marginalizacja osób starszych z chorobami układu kostno-stawowego

 

 

 

Materiały z konferencji

  • Ostreoporoza
  • Inne

Kontakt

Specjalistyczny Gabinet Reumatologiczno-Internistyczny

 

ul. Na Grządkach 14

30-421 Kraków

12 267 02 32